Wyświetl pojedynczy post
cfa
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64895
Stary 22.07.2013, 08:27
No dokładnie lepszy Brożek niż nikt. Chociaż w zasadzie w tamtym sezonie nasz napad też był tragiczny, a zawodników mogących grac na tej pozycji mieliśmy przynajmniej czterech. Brożek może wypalic jednak nie musi, ale faktycznie lepszy on niż nikt. Tylko, że ja i tak bym podpisał Romo za frytki, a do tego Brożka, który mógłby obdażyc go jakimś doświadczeniem i byli by 2 napastnicy. Ale chyba ktoś jednak w klubie uważa, że kontuzję się nie przytrafiają, a ważne żeby cyferki się zgadzały.
[FONT=Times New Roman]
Czy pamiętasz pierwszy w życiu mecz i po każdej bramce szał?
Kibicow śmiech, wiernych drużynie swej i na plecach pałki ślad.
[/FONT]
naoway.deviantart.com
Odpowiedz cytując