Tominho napisał(a):

Wpadka ze strojami to nie koniec znakomitych działań marketingu i osób odpowiadających za stronę klubową. Wyobraźcie sobie, że ludzie pracujący w klubie nadal zapraszają nas na mecz z Ruchem, który odbył się 5 dni temu... Nie zdziwię się, jeśli ten banerek będzie się pojawiał przez kolejny miesiąc. http://oi43.tinypic.com/r6xppf.jpg
.
|
Jaka wpadka ze strojami? Co ty .......isz?
Ten niespodziewany gest klubu nie był skierowany do takich jak ty. To ukłon dla prawdziwych kibiców, dla których symbol, tradycja i wiara jest czymś bardzo ważnym, ważniejszym od wyników czy uzyskanego miejsca na końcu sezonu.
Tutaj nie chodzi o to czy jest gwiazdka haftowana, czy klejona na super glue. Najważniejsze że jest tam gdzie jej miejsce, gdzie od ponad 100 lat kojarzona jest z jedyną drużyną, Wisłą Kraków.