Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3810
Stary 22.07.2013, 05:12
Tominho napisał(a):Wyświetl post
Wpadka ze strojami to nie koniec znakomitych działań marketingu i osób odpowiadających za stronę klubową. Wyobraźcie sobie, że ludzie pracujący w klubie nadal zapraszają nas na mecz z Ruchem, który odbył się 5 dni temu... Nie zdziwię się, jeśli ten banerek będzie się pojawiał przez kolejny miesiąc. http://oi43.tinypic.com/r6xppf.jpg

.
Jaka wpadka ze strojami? Co ty .......isz?

Ten niespodziewany gest klubu nie był skierowany do takich jak ty. To ukłon dla prawdziwych kibiców, dla których symbol, tradycja i wiara jest czymś bardzo ważnym, ważniejszym od wyników czy uzyskanego miejsca na końcu sezonu.
Tutaj nie chodzi o to czy jest gwiazdka haftowana, czy klejona na super glue. Najważniejsze że jest tam gdzie jej miejsce, gdzie od ponad 100 lat kojarzona jest z jedyną drużyną, Wisłą Kraków.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując