Ogryzek napisał(a):

|
Zobaczymy jak będzie z tym Górnikiem. Nie brałbym na poważnie rundy wiosennej gdzie rękami i nogami opierali się przed grą w pucharach, z dobrym skutkiem. Zespół w przebudowie. Ja stawiam na pierwszą 8. Ale wszystko wyjdzie w następnych meczach.
|
A ja nie brał bym na poważnie rundy jesiennej, gdzie dzieki Milikowi i Prejusowi punktowali. Ich zabrakło i cały błysk znikł. Gówno grają i wróżę im grupę spadkową. A teza że odpuszczali gdyz nie chcieli grać w pucharach jest tak idiotyczna żę aż śmieszna. Przecież to zapierdala taką patologią ze aż żal. Jeśli to prawda to dziekuję Bogu że Nawałka nie został naszym trenerem. Kombinacje i brak ambicji...jeszcze tylko korupcji do tańca brakuje.