Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#147
Stary 22.07.2013, 04:25
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Zobaczymy jak będzie z tym Górnikiem. Nie brałbym na poważnie rundy wiosennej gdzie rękami i nogami opierali się przed grą w pucharach, z dobrym skutkiem. Zespół w przebudowie. Ja stawiam na pierwszą 8. Ale wszystko wyjdzie w następnych meczach.
A ja nie brał bym na poważnie rundy jesiennej, gdzie dzieki Milikowi i Prejusowi punktowali. Ich zabrakło i cały błysk znikł. Gówno grają i wróżę im grupę spadkową. A teza że odpuszczali gdyz nie chcieli grać w pucharach jest tak idiotyczna żę aż śmieszna. Przecież to zapierdala taką patologią ze aż żal. Jeśli to prawda to dziekuję Bogu że Nawałka nie został naszym trenerem. Kombinacje i brak ambicji...jeszcze tylko korupcji do tańca brakuje.
Ostatnio edytowane przez Dariook : 22.07.2013 o godz. 04:38.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując