Wyświetl pojedynczy post
mszumski
Junior Member
 
Od: 10.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64889
Stary 22.07.2013, 02:09
No i super, z Pawłem w składzie możemy być kandydatem do gry w grupie mistrzowskiej. Niech nas omijają kontuzje i chłopaki walczą jak z Górnikiem, nareszcie będzie do kogo dośrodkować piłkę. Jeszcze pewnie uda się do końca sierpnia znaleźć jakiegoś rezerwowego być może młody talent na tę pozycję.
Odpowiedz cytując