Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#113
Stary 21.07.2013, 22:38
Elendil napisał(a):Wyświetl post
z jednej strony owszem, porażka pejsów zawsze cieszy. Z drugiej jednak: dwie bramki i MULTUM sytuacji w końcówce + ewidentna ręka obrońcy Piasta w polu karnym w 94 minucie. Oni mają kim postraszyć w ataku, a my jesteśmy jedyną drużyną piłki nożnej na Świecie, która nie ma napastnika w składzie. Może do derbów to się zmieni...

edit: jedyne pocieszenie, ze ich obrona to kabaret
Że co proszę ? Jaka ewidentna ? Chłop miał rękę przy ciele, w dodatku założoną do tyłu. Piłka nastrzeliła go w okolicach barku. Nie trzeba sie było sugerować komentatorem byłym graczem garbatych.
Odpowiedz cytując