|
I tu nasuwa się pytanie, kim jest napastnik z prawdziwego zdarzenia? Ciężko wyrokować, ja bym chciał kogoś, kto te 7-8 bramek strzeli w naszej lidze, a wynik powyżej 10 to by była rewelacja. Pawła lubię, ale jako napastnik za granicą w ogóle się nie sprawdził - zarówno w silnym, jak i przeciętnym, by nie powiedzieć słabym klubie. Jego ostatnie osiągnięcia nie dają gwarancji, że u nas będzie strzelał (zresztą przy naszych rozgrywających - też ciężko liczyć na ich asysty - nawet dobry napastnik może się nie sprawdzić). Ale jeśli już Bednarz i spółka bardzo optują za budową nowej Wisły, to nie ma sensu robić kroku w tył i kupować Brożka. Dwa razy do tej samej rzeki się nie powinno wchodzić (no chyba, że jest się Smudą i ma się sympatię bossa).
29 MAJA 2012 - MECZ UNIA - WISŁA - WBIJAĆ!!!
|