No to kilka słów, a raczej kilka stron słów ode mnie.
http://futboltotalny.blogspot.com/20...ziaa-cuda.html
Tak w skrócie, to mam wrażenie, że niektórym odbiło z tym optymizmem. Górnik jest w tej chwili jedną z gorszych drużyn w lidze, a przed nami bardzo trudny sezon. Jak dla mnie kluczem do wyników będzie Smuda, bo nasza obecna kadra już nie raz się skompromitowała i dalsza wiara pokładana w niektóre nazwiska to czysta naiwność.