Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#107
Stary 21.07.2013, 19:10
Niby mają kim straszyć ale obrona strasznie dziurawa.

Moim zdaniem ręki nie było. Całkiem na chłodno i obiektywnie. Bardziej uciekać z ta ręką się nie dało.
Jeden punkt nad żydami.
Odpowiedz cytując