Cytat:
|
Garguła, Sarki, Chrapek nie robią tego lepiej niż Małecki - wybór żaden. Nie ma u nas specjalisty od stałych fragmentów gry więc po co ten płacz?
|
Hep, przypomnij mi, jak z drużynami Franza Biedrony było ze stałymi fragmentami gry?
Poza tym- Sarki akurat pier*dolnął z Jagą jedną z ładniejszych bramek sezonu z czego? Strzał życia? Hmm... wolę, by pare(naście/dziesiąt) razy jeszcze spróbował go powtórzyć, niż dać żujgumowi, Małeckiemu czy Gordanowi. Wtedy decydujemy się na przypadek i los, a nie na pewne wypie*rdolenie w trybuny.
Chyba, że to Wy łapiecie te piłki i tak ich bronicie. Chociaż, mógłby tak jak Illara wywalać podczas przedmeczowej rozgrzewki, a nie meczu. Więc i ten argument odpada.