Gucio25 napisał(a):

wróciłem z tego Zakopanego i skończyło się na Gubałówce, Butorowym Wierchu, Giewoncie i Morskim Oku, ale i tak wrażenia rewelacyjne.
na szlaku do Morskiego z Cyhrli (btw. bardzo fajny i mało uczęszczany) złapała nas burza z ulewą, słońce wyszło dopiero po dotarciu na miejsce, ale widok parującego Czarnego Stawu pod Rysami i szczytów wokół Morskiego Oka - coś niesamowitego! warto było zmoknąć.
chyba wróce we wrześniu, dzięki panowie za wszelkie rady.
|
Gratulacje

polecam Ci się następnym razem wybrać na Szpiglasową Przełęcz od 5 stawów i na Czerwone Wierchy.