Wyświetl pojedynczy post
cfa
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64875
Stary 21.07.2013, 15:58
No i za rok już mamy mieć super kadrę która będą obserwować kluby z niemiec i francji więc nie rozumiem po co ten niepokój.

syryls napisał(a):Wyświetl post
Stjepanovic 28 lat
Brożek 30 lat
Coulibaly 32 lata
I co. Zatrudnimy przykładowo ich i za rok znów trzeba szukać kogoś nowego, nie lepiej wziąć "raz a dobrze"
Stjepanovic myślę mógłby pograć na wysokim poziomie jeszcze ze 4 sezony albo i więcej, Brożek jak dojdzie do siebie to i 4 lata, a Coulibaly dałby chyba coś z siebie przez 2 lata.
Nie można być pesymistą cały czas, spójrz na Clebera przecież też nie był pierwszej młodości jak przychodził do Wisły i nawet do dzisiaj jakby wyszedł na boisko to pewnie dużo gorzej od naszych etatowych obrońców by nie zagrał.
Ostatnio edytowane przez cfa : 21.07.2013 o godz. 16:08.
[FONT=Times New Roman]
Czy pamiętasz pierwszy w życiu mecz i po każdej bramce szał?
Kibicow śmiech, wiernych drużynie swej i na plecach pałki ślad.
[/FONT]
naoway.deviantart.com
Odpowiedz cytując