No i za rok już mamy mieć super kadrę która będą obserwować kluby z niemiec i francji więc nie rozumiem po co ten niepokój.
syryls napisał(a):

Stjepanovic 28 lat
Brożek 30 lat
Coulibaly 32 lata
I co. Zatrudnimy przykładowo ich i za rok znów trzeba szukać kogoś nowego, nie lepiej wziąć "raz a dobrze"
|
Stjepanovic myślę mógłby pograć na wysokim poziomie jeszcze ze 4 sezony albo i więcej, Brożek jak dojdzie do siebie to i 4 lata, a Coulibaly dałby chyba coś z siebie przez 2 lata.
Nie można być pesymistą cały czas, spójrz na Clebera przecież też nie był pierwszej młodości jak przychodził do Wisły i nawet do dzisiaj jakby wyszedł na boisko to pewnie dużo gorzej od naszych etatowych obrońców by nie zagrał.