qqq_b napisał(a):

|
Mam pytanie. W trakcie transmisji w pewnym momencie było zbliżenie na Małeckiego, który w bardzo wulgarnych słowach się do kogoś "zwracał". Zdawało mi się, że to było do kolegi z zespołu. Wie ktoś może dokładnie o co temu inteligentowi chodziło?
|
Do mnie bo akurat nie śpiewałem, ale sobie potem z Mały wyjaśniliśmy sprawę..
