Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64873
Stary 21.07.2013, 14:44
jak z jednym napastnikiem chce się grac cały sezon ?! W tym nie ma za grosz logiki.

Oczywiście ktoś powie, mamy jeszcze Boguskiego i Kamińskiego, ale przecież z Boguskiego żaden napastnik, a Kamiński młody i niczego nie gwarantuje.
Odpowiedz cytując