Wyświetl pojedynczy post
bódyń
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4799
Stary 21.07.2013, 13:58
domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
Stolarski kolego gra, ale nie wiadomo jak długo pogra jeszcze w Wiśle. Chodzą słuchy, że ma ofertę z Piasta Gliwice. Lepsza kasa, obecnie lepszy zespół, itp.

Zobaczymy co z nim będzie.
Mozesz podać adres gdzie ostatnio te sluchy przechodzily?

A tu art ciekawy i na temat agentow w pilce. Jest też temat Wisły.
http://www.krakow.sport.pl/sport-kra..._Pele_.html#MT
Ostatnio edytowane przez bódyń : 21.07.2013 o godz. 14:02.
Odpowiedz cytując