domin_czyzyny napisał(a):

Stolarski kolego gra, ale nie wiadomo jak długo pogra jeszcze w Wiśle. Chodzą słuchy, że ma ofertę z Piasta Gliwice. Lepsza kasa, obecnie lepszy zespół, itp.
Zobaczymy co z nim będzie.
|
Mozesz podać adres gdzie ostatnio te sluchy przechodzily?
A tu art ciekawy i na temat agentow w pilce. Jest też temat Wisły.
http://www.krakow.sport.pl/sport-kra..._Pele_.html#MT