|
Może przy Pawle w końcu tak naprawdę odżyłby Boguski, jak za kadencji Maćka Skorży? Może to bardzo złudne ale jednak choć w małym stopniu realne. Mi się marzy przyjście dwóch napastników jednego silnego z dobrą grą grą głową a drugiego takiego ze zmysłem do grania jaki kiedyś prezentował Paweł.
Powód: gra słów
Ostatnio edytowane przez Abstrakcja : 21.07.2013 o godz. 13:31.
|