Wyświetl pojedynczy post
gypsy
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#139
Stary 21.07.2013, 13:26
Ja pierwszej połowy nie mogłam niestety zobaczyć, na szczęście udało mi się zdążyć na drugą, choć nie wiem, czy to rzeczywiście szczęście... Powiem tak - już dawno przestałam się spodziewać nie wiadomo czego, jak Wisła wygra, to jest święto lasu, więc cieszę się z tego remisu... Mogło być gorzej.
Odpowiedz cytując