Wyświetl pojedynczy post
Dzimi
Senior Member
 
 
Od: 05.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#137
Stary 21.07.2013, 12:40
Baala napisał(a):Wyświetl post
- Obrona jak na ligę bardzo solidna. Głowacki gracz meczu. Stolarski jak na wiek i doświadczenie bardzo poprawnie choc czasami interwencje na za dużym szczęściu. Jovanović troche za bardzo chaotyczny choć ma szybkość. Bunoza mnie zaskoczył in plus bo i w obronie nieźle to i w ataku troche mieszał.
Złudne wrażenie, bo wystarczy że wyleci Głowacki (kontuzja) i od razu mamy jedną z najsłabszych obron w lidze. Brak jest jednego solidnego zmiennika, który właśnie odchodzi (Chavez).
Odpowiedz cytując