Baala napisał(a):

|
- Obrona jak na ligę bardzo solidna. Głowacki gracz meczu. Stolarski jak na wiek i doświadczenie bardzo poprawnie choc czasami interwencje na za dużym szczęściu. Jovanović troche za bardzo chaotyczny choć ma szybkość. Bunoza mnie zaskoczył in plus bo i w obronie nieźle to i w ataku troche mieszał.
|
Złudne wrażenie, bo wystarczy że wyleci Głowacki (kontuzja) i od razu mamy jedną z najsłabszych obron w lidze. Brak jest jednego solidnego zmiennika, który właśnie odchodzi (Chavez).