|
Wcześniej Małecki grał można powiedzieć na samowolce, teraz pewnie musi się trzymać założeń żeby się łapał do składu po perypetiach ze Smudą więc może jeszcze nie wszystko mu będzie wychodzić hehe
Ostatnio edytowane przez TommyTSW : 21.07.2013 o godz. 11:18.
|