Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#134
Stary 21.07.2013, 09:52
Grantar napisał(a):Wyświetl post
W tamtym sezonie był kilka razy najlepszym zawodnikiem Wisły.
Nawet tak słaby grajek nawet jeśli będzie najlepszy w tak słabiej drużynie jak Wisła, dalej będzie słaby.

W ogóle tytułowanie najlepszego grajka poprzedniego sezonu czy obecnego we Wiśle to jak wybieranie najmniej obciachowego hitu lata z radiem.

Wystarczy, że grajki są pośmiewiskiem przez 90 minut tygodniowo. Takie dyskusje na forum kto jest "najlepszy" sprawiają, że się inni śmieją jeszcze między meczami. I najgorsze, że mają rację więc... dajmy spokój z takimi tematami typu "kto jest najlepszy" bo w gruncie rzeczy to plebiscyt na to "kto jest najmniej żałosny".


A co do meczu. Wytrzymałem przed TV jakieś 65 minut i poszedłem karmić łabędzie.
Ostatnio edytowane przez thechris : 21.07.2013 o godz. 09:57.
Odpowiedz cytując