Wyświetl pojedynczy post
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64866
Stary 21.07.2013, 09:50
milosz napisał(a):Wyświetl post
Żurawski, Kuźba, Dubicki i kontuzjowany był Frankowski i wówczas też niektórzy się zastanawiali po meczu z Lazio czy przypadkiem obok lepszego bramkarza, lepszego stopera niż Jop nie przydałby się nam i lepszy od Dubickiego napastnik, co wchodząc z ławki dałby więcej pozytywów w grze, dawno , dawno temu, tak właśnie było, ależ to prehistoria..
Tylko, że wtedy graliśmy dwoma napastnikami a nie jednym.
Odpowiedz cytując