milosz napisał(a):

|
Żurawski, Kuźba, Dubicki i kontuzjowany był Frankowski i wówczas też niektórzy się zastanawiali po meczu z Lazio czy przypadkiem obok lepszego bramkarza, lepszego stopera niż Jop nie przydałby się nam i lepszy od Dubickiego napastnik, co wchodząc z ławki dałby więcej pozytywów w grze, dawno , dawno temu, tak właśnie było, ależ to prehistoria..
|
Tylko, że wtedy graliśmy dwoma napastnikami a nie jednym.