Dariook napisał(a):

Oj bidulka. Patryk ci obiecał że się zmieni a teraz czujesz się oszukany. 
WTF
|
Nie czuje oszukany. Po prostu po Patryku nie spodziewam sie niczego i dokladnie tyle dostaje. Zero rozczarowan. Wiadomo: pobiega duzo(a nie madrze), uderzy na bramke(a nie w bramke), strzeli w trybunu i do domu. Pan Patryk sie nie zmieni bo poziom jego IQ jest na poziomie rozmiaru jego buta.
Kiedyś byl jednym z najbardziej przecenianych pomocników ligi. teraz sie to zmieniło. Juz (prawie)nikt go nie ceni.