Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#128
Stary 20.07.2013, 19:41
bódyń napisał(a):Wyświetl post
A możesz wyjaśnic cel kopania piłki przez Małeckiego w trybuny z calej siły klika razy zamiast oddac strzał na bramke? Lub drybling sam ze sobą i sam siebie potrafil o dziwo okiwac. Patryk sie nie zmienił i nie zmieni. Po prostu jak zawsze ma ciąg. Szkoda, ze ten ciag jest bez celu. Holuje piłke dalej, strzela na bramkę z kazdej pozycji chociaż bramki strzela 1 bramka/1 rok.
To samo pytanie zadałeś Stjepanovicovi albo Sarkiemu? Też z blisko połowy boiska "próbowali" swoich sił. Ale gola nie zdobyli z takiego dystansu.

Nic nie muszę wyjaśniać. Patryk zagrał słabo. Za kilka meczy będzie grał lepiej. Może nawet nawet wygra "sam" kilka meczy. Nie mamy wielu lepszych od niego piłkarzy żebym był tak nawiedzonym "wściekłym" jak kolega na jego punkcie (bez urazy)
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując