|
A możesz wyjaśnic cel kopania piłki przez Małeckiego w trybuny z calej siły klika razy zamiast oddac strzał na bramke? Lub drybling sam ze sobą i sam siebie potrafil o dziwo okiwac. Patryk sie nie zmienił i nie zmieni. Po prostu jak zawsze ma ciąg. Szkoda, ze ten ciag jest bez celu. Holuje piłke dalej, strzela na bramkę z kazdej pozycji chociaż bramki strzela 1 bramka/1 rok.
|