Wyświetl pojedynczy post
RAFi89
Senior Member
 
Od: 06.2007
Skąd: że znowu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64860
Stary 20.07.2013, 19:21
szprotson napisał(a):Wyświetl post
ivica illiev przed przyjsciem do Wisły tez był królem strzelcow...
Tylko że z Ilievem to trochę tak jakby z Zieńczuka po jego sezonie z 17 bramkami robić super snajpera. Patrząc na przeszłość Serba to on nigdy jakimś wybitnym snajperem nie był, dodatkowo Partizan w lidze ma taką przewagę że te jego 13 bramek też szału nie robi.
Pomijając fakt że Iliev jako napastnika w Wiśle to praktycznie nie grywał.
Odpowiedz cytując