Wyświetl pojedynczy post
dizzy
Member
 
Od: 05.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64858
Stary 20.07.2013, 19:14
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
W Hiszpanii, Francji albo Turcji w jakichś średniakach Coulibaly ostatnio strzelał? (nie 5 lat temu albo dawniej) - bo słabej ligi Węgierskiej nie liczę. Brożek w słabej polskiej lidze też strzelał jeszcze więcej niż Francuz w węgierskiej. Gdyby Brożek dalej grał w Polsce statystyki miałby lepsze niż ten Francuz zamiast siedzenia na ławce w Hiszpanii.

Ostatnio jak widzę Coulibaly grał w Belgii (bez rewelacji raptem 3 gole) kawał czasu temu, potem utonął na Węgrzech.

Coulibaly to nie Rudniev czy inny młody który może wystrzelić, śmierdzi mi kolejnym Ilievem.
Coulibaly to nie Rudnev ale też jednak inna sytuacja niż Iliev. Iliev poza dwoma sezonami 10 lat temu gdzie strzelił w Partizanie po kilkanaście bramek oraz tym przed przyjściem do Wisłły gdzie został królem strzelców z 13 bramkami, nigdy dużo bramek nie strzelał (przeciętnie kilka - tyle co w Wiśle). Coulibaly od 4 sezonów regularnie ładował po ok. dwadzieścia goli w lidze, pucharze i europejskich pucharach. Gadanie o słabości ligi wegierskeij to bajki. Porównujemy z ligą polską a nie ligami zachodnimi. Skoro strzelał regularnie tyle na Wegrzech to są podstawy żeby podobne ilości goli strzelał w Polsce.
Niestety obawiam się, jednak że Coulibaly jest poza naszym zasięgiem finansowym. On nie będzie grał za czapkę gruszek.
Odpowiedz cytując