Wyświetl pojedynczy post
marcin_częstochowa
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64857
Stary 20.07.2013, 18:27
FraMat napisał(a):Wyświetl post
A kto Ci powiedział, że z piłkarskiej?
Ano tak se wydedukowałem. ;D

Te zapowiedzi Łysego o lipcu 2014 brzmią oczywiście śmiesznie; głównie z uwagi na hardy ton, który jest w kontraście z obecną sytuacją w klubie. Natomiast to co mi się podoba, to taki mały przejaw czegoś, czego brakuje w wiekszosci polskich klubów. Mianowicie patrzenia trochę w dalszej perspektywie niż najbliższe okienko czy kolejny mecz.

Jeśli zdarzy się kolejny cud nad Wisłą (ale raczej się nie zdarzy) i faktycznie zapowiedzi Łysego okażą się nie do końca sennymi marzeniami, to wszyscy będziemy musieli szczekać.
Odpowiedz cytując