c. napisał(a):

I nie wypalil, co nie znaczy ze ten Coulibaly tez nie wypali.. nigdy sie nie ma pewnosci kogo sie sciaga, to czeto jak loteria, nawet majac budzety jak Manchester czy Chelsea, ktore potrafia sciagnac niewypaly za 20 mln euro.
Coulibaly chociaz strzelal, a Brozek bidonem w lawke rezerwowych.
|
W Hiszpanii, Francji albo Turcji w jakichś średniakach Coulibaly ostatnio strzelał? (nie 5 lat temu albo dawniej) - bo słabej ligi Węgierskiej nie liczę. Brożek w słabej polskiej lidze też strzelał jeszcze więcej niż Francuz w węgierskiej. Gdyby Brożek dalej grał w Polsce statystyki miałby lepsze niż ten Francuz zamiast siedzenia na ławce w Hiszpanii.
Ostatnio jak widzę Coulibaly grał w Belgii (bez rewelacji raptem 3 gole) kawał czasu temu, potem utonął na Węgrzech.
Coulibaly to nie Rudniev czy inny młody który może wystrzelić, śmierdzi mi kolejnym Ilievem.