szprotson napisał(a):

|
ivica illiev przed przyjsciem do Wisły tez był królem strzelcow...
|
I nie wypalil, co nie znaczy ze ten Coulibaly tez nie wypali.. nigdy sie nie ma pewnosci kogo sie sciaga, to czeto jak loteria, nawet majac budzety jak Manchester czy Chelsea, ktore potrafia sciagnac niewypaly za 20 mln euro.
Coulibaly chociaz strzelal, a Brozek bidonem w lawke rezerwowych.