7 kotów napisał(a):

Malecki wczoraj to kompletna katastrofa. Strata, strata, strata.
Malecki i Jovanovic out z druzyny.
|
Może kolega przespał ostatnie lata ale Małecki na początku sezonu prawie nigdy nie błyszczał, dopiero potem odzyskiwał świeżość po ciężkich treningach. Tak już ma. A że bez szybkości traci 60% swojej wartości to wiadomo, stąd mnóstwo strat.
Odwrotnością Małeckiego był Kirm co pierwsze mecze błyszczał, a potem konsekwentnie gasł i znikał.
Po jednym meczu chyba trochę naiwnie psioczyć na piłkarza i go wywalać z zespołu? Taką cechę zawsze przypisywałem kibicom "sukcesu" a nie prawdziwym kibicom
