Wyświetl pojedynczy post
Marcin_fan
Senior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#125
Stary 20.07.2013, 14:23
majomajo napisał(a):Wyświetl post
W moim odczuciu wynik na + (biorąc pod uwagę setki Górnika) i gra również na + w porównaniu do tego czego się spodziewałem. W porównaniu do ostatniego sezonu pozytywnie wypadła obrona, głównie przez grę Głowackiego, w miarę zagrał Stolarski i Bunoza. W ataku mizeria straszna, kasowali naszych jak chcieli widać że naszym kopaczom brakuje pewności, może się to zmieni.
Że niby pewności brakuje?! Absolutnie nie. Chrapek kładzie w szesnastce dwóch zawodników Górnika i Ty to nazywasz brakiem pewności?! Hehe. Wg mnie brakuje skuteczności i troche umiejętności zachowania w sytuacji bramkowej i zimnej krwi.
Ostatnio edytowane przez Marcin_fan : 20.07.2013 o godz. 14:34.
Odpowiedz cytując