bonawentura napisał(a):

|
Co innego Rudnevs, co innego Coullibally - tamten był bardzo młodziutki jak przychodził do Lecha, zaś Coullibally jest podstarzały. Porównajmy też jakość ligi - czy ja musze to tłumaczyć? Węgierska jest jednak słabsza niż polska i łatwiej tam się pakuje bramki - osiągnięcia Coulliballyego należy podzielić przez pół jeśli chodzi o jakość ligi, a jak grał jeszcze w dobrze poukładanym teamie, to przez kolejne pół i nam wyjdą jego potencjalne osiągnięcia. Jeśli miałbym do wyboru Coulliballyego i Brożka, a nie miałbym już rzeczywiście do wyboru nikogo, to siłą rzeczy musiałbym wybrac Brożka. Ale to i tak większych sukcesów nam nie da. No cóż - wyszukiwanie piłkarzy do Wisły można nazwać mianem - żałosne.
|
Polska w rankingu Uefa 21 Madziarzy 29. W sezonie 12/13 Videoton w f.g. LE sezon 09/10 Debreczyn w f.g.LM.
Poziom jest podobny a nie wiem po czym wnosisz że o wiele słabsza .
A to dzielenie goli przez Ciebie to jest co najwyżej śmieszne.
Wyszukiwanie piłkarzy - tu się zgodzę, nawet w tym przypadku szkoda że za jako takim napastnikiem nie biegali miesiąc temu.