|
W moim odczuciu wynik na + (biorąc pod uwagę setki Górnika) i gra również na + w porównaniu do tego czego się spodziewałem. W porównaniu do ostatniego sezonu pozytywnie wypadła obrona, głównie przez grę Głowackiego, w miarę zagrał Stolarski i Bunoza. W ataku mizeria straszna, kasowali naszych jak chcieli widać że naszym kopaczom brakuje pewności, może się to zmieni.
|