szprotson napisał(a):

|
ivica illiev przed przyjsciem do Wisły tez był królem strzelcow...
|
Zgadza się. Nikt stuprocentowej gwarancji nie da, że gość się sprawdzi u nas.
Ale jak mam wybierać między:
Coulibaly, który strzela po kilkanaście bramek w sezonie w lidze dodatkowo w pucharze i w europejskich pucharach co daje łącznie ponad 20 goli w sezonie, od razu po przyjściu na Wegry w pierwszym sezonie tyle strzelił, i nie jest prawdą, że liga węgierska jest gorsza niż nasza, są zbliżone.
Brożek od paru lat nic wielkiego nie pokazał, nie wiadomo jak jest przygotowany.
W sytuacji kiedy potrzebujemy bramkostrzelnego napastnika na już. To jedynym argumentem za Brożkiem jest wiek (o 2 lata młodszy) i ewentualnie sentyment.
Jeśli obaj by byli osiągalni finansowo to bym brał Francuza. Mimo wszystko bardziej prawdopodobne, że on będzie strzelał bramki.