No to chyba ten Debreczyn w którym grał to jakiś gigant na Węgrzech bijący o klasę całą resztę druzyn. Skoro gość wykorzystywałby 1 na 10 sytuacji i jednocześnie regularnie strzelał po kilkanaście bramek w niecałych trzydziestu meczach to ile on musiał mieć tych sytuacji?
http://en.wikipedia.org/wiki/Adamo_Coulibaly
Z takimi statystykami w ostatnich latach to niech ma nawet w życiu epizod bycia alfonsem. Ma być do strzelania bramek i na już to chyba lepszego nie znajdą. Pytanie ile sobie zaśpiewa wynagrodzenia.