Wyświetl pojedynczy post
dizzy
Member
 
Od: 05.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64843
Stary 20.07.2013, 13:07
No to chyba ten Debreczyn w którym grał to jakiś gigant na Węgrzech bijący o klasę całą resztę druzyn. Skoro gość wykorzystywałby 1 na 10 sytuacji i jednocześnie regularnie strzelał po kilkanaście bramek w niecałych trzydziestu meczach to ile on musiał mieć tych sytuacji?

http://en.wikipedia.org/wiki/Adamo_Coulibaly
Z takimi statystykami w ostatnich latach to niech ma nawet w życiu epizod bycia alfonsem. Ma być do strzelania bramek i na już to chyba lepszego nie znajdą. Pytanie ile sobie zaśpiewa wynagrodzenia.
Ostatnio edytowane przez dizzy : 20.07.2013 o godz. 13:11.
Odpowiedz cytując