Wyświetl pojedynczy post
Baala
Senior Member
 
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#119
Stary 20.07.2013, 12:40
Grantar napisał(a):Wyświetl post
Przypomnij mi jakieś "katastrofalne" zagranie nogami wczoraj ... (a przecież podań obrońców do Miśka było wczoraj sporo).
Wykopy poprawne ( nie szły na aut) jak co drugi wykop Pereiki ...
Raz podali mu na lewą nogę i dobiegało do niego 2 przeciwników to walną na aut ... Miał obu kiwać ?
To że przez jego grę nogami nie straciliśmy bramki to nie znaczy że umie nimi grać. Dla mnie on zbyt mocno do lini podaniem wyrzuca bocznych obrońców przez co szybko idzie presing rywala i ten obrońca musi się ratować długą. Szczególnie w pierwszej połowie tak podawał do Stolarskiego.
Odpowiedz cytując