lepsze było jak bodajze minute do konca jovanovic wracał i sobie w piłke lecącą z góry nie trafił. Fart ze ktos tam wrócił jeszcze.
Dla mnie Marko z braku laku na stoperze moze grać, ale to tylko z braku laku...
wester : proste, kazdy ma swoja opinie nt. akcji, niemniej jednak gdyby nie zachowanie Miśkiewicza to byłby gol

Szczerze mowiac nie spodziewałem sie ze sie rzuci, sadziłem ze stanie jak słup soli dlatego plus dla niego!