Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
dizzy
Member
Od: 05.2013
Offline
#
64838
20.07.2013, 12:08
Abstrakcja
napisał(a):
Może jednym z tych zawodników jest Adamo Coulibaly, z tego co słyszałem Steaua Bukareszt zrezygnowała z zatrudnienia go.
Podobno to jest druga opcja obok Brożka. Jest do pozyskania za darmo.
Ciekawe kto trzeci?
dizzy
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do dizzy
Znajdź inne posty napisane przez dizzy