Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64836
Stary 20.07.2013, 11:35
borys napisał(a):Wyświetl post
Stolarski czyli szt. 1 skad/za co 7 pozostalych?
dopiero co były plotki że Czekaja chcą Hiszpanie...

oczywistym jest że Bednarz pisze nowe bajki ,ale nie negowałbym tego że gdy będziemy wystawiać młodych Polaków ( bo musimy ) to prędzej znajdziemy na nich kupca niż grając Jaliensami , Sikorskimi Czy Gargułami .

Wisła nawet słaba , to dla zagranicznych managerów dalej magnez . Zbyt wielu zawodników w przeszłości wytransferowaliśmy za dobre pieniądze by w 1-2 lata zniknąć całkowicie z rynku .
Odpowiedz cytując