borys napisał(a):

|
Stolarski czyli szt. 1 skad/za co 7 pozostalych?
|
dopiero co były plotki że Czekaja chcą Hiszpanie...
oczywistym jest że Bednarz pisze nowe bajki ,ale nie negowałbym tego że gdy będziemy wystawiać młodych Polaków ( bo musimy ) to prędzej znajdziemy na nich kupca niż grając Jaliensami , Sikorskimi Czy Gargułami .
Wisła nawet słaba , to dla zagranicznych managerów dalej magnez . Zbyt wielu zawodników w przeszłości wytransferowaliśmy za dobre pieniądze by w 1-2 lata zniknąć całkowicie z rynku .