Wyświetl pojedynczy post
7 kotów
P.N.R.I.
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Dogville

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 20.07.2013, 11:24
Sarki sie wpakowal na lewa pomoc w drugiej polowie, gdzie nie radzil sobie ani z Olkowskim ani z tym drugim.
W pierwszej polowie jeszcze to jakos wygladalo, bo Kosznik sobie z nim nie radzil - szybkosciowo. W drugiej juz gorzej.
Zreszta, tak go kasowali, ze ani jednej kartki za to nie zobaczyli. Nieciekawie to wrozy, , ze wystarczy na Sarkiego mocniej tupnac i gosc znika.

Natomiast uwazam, ze mecz byl nawet i do wygrania, gdyby zamiast Maleckiego gral ktos z chlodniejsza glowa.
I do przerzniecia, gdyby sedzia byl panikarzem, albo gralibysmy na wyjezdzie.
Boia chi molla !
Odpowiedz cytując