|
Sarki niewidoczny ?
bez przesady
kasowali go non stop,podwajal,kopalii albo nasi mu nie podwali jak byla mozliwsc (np. gramy prawa strona szarki sam na lewej, to nasi dalej graja tiki take bo nikt przerzutu nie potrafi zrobic)ra
To boczny pomocni, on zyje z podan od srodkowych a chrapek co druga piłka to zewniak na oślep.Wszedł Wilk to wiadome ze on podawac nie potrafi a Nalepa jeszcze za świezy na podejmowanie odwaznych decyzji i grał do najblizszego. Wiec kto miał mu zagrac? bunoza? On tak ustawia stope jak kopie pilke ze nikt nie wie gdzie ona poleci.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|