Wyświetl pojedynczy post
7 kotów
P.N.R.I.
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Dogville

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#111
Stary 20.07.2013, 11:14
Malecki wczoraj to kompletna katastrofa. Strata, strata, strata.
Jovanovic tylko cudem nam nie zawalil meczu. Ja nie wiem co ten czlowiek robi w pierwszym skladzie. Braklo milimetrow do karnego, pozniej puscil Nakolume na setke, faulowal w ostatniej minucie tego samego... Tak slabego obroncy nie mielismy od czasow Jacka M. Na prawa strone sie nie nadaje, na stopera tym bardziej. Odpowiednia pozycja, to chyba ta siedzaca, na trybunach.

Mecz ogolnie koszmarny. Sarki w drugiej polowie niewidoczny w ogole.
Niezle Chrapek Stolarski, Glowacki i Gargula. Bunoza jest tak chamsko nonszalancki, ze az mnie ....ica bierze jak go widze z pilka na boisku.

Malecki i Jovanovic out z druzyny.
Boia chi molla !
Odpowiedz cytując