Wyświetl pojedynczy post
yoda79
Senior Member
 
Od: 12.2003
Skąd: Mazury- tu też są Wiślacy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#110
Stary 20.07.2013, 11:12
Mecz udowodnił, że płacze o spadku są zdecydowane przedwczesne. Pewnie będziemy średniakiem, tąpnięcia formy będą, ale dramatu być nie powinno.
Ma plus Głowa, Miskiewicz, Stolarski, Chrapek.
Na minus - Gargula, Stjepanovic.
Pozostali średnio.
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując