Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64834
Stary 20.07.2013, 11:10
FraMat napisał(a):Wyświetl post
A kto Ci powiedział, że z piłkarskiej?
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Bednarz mówił : będziemy mieli ośmiu Polaków, o których będą pytali prezesi z Niemiec czy Francji.
No nie wiem... w cyrku też moga być prezesi
nabijasz się , a prawda jest taka że Stolarski jeszcze 2 razy prosto kopnie piłkę i już po niego się ustawi kolejka . Ile to w polskiej lidze trzeba aby mieć satus gwiazdy ( wykreowanej przez pseudo media) , nie będąc nawet solidnym ligowcem ?

widać to na przykładzie Bereszyńskiego i wielu innych
Odpowiedz cytując