FraMat napisał(a):

|
A kto Ci powiedział, że z piłkarskiej?
|
FraMat napisał(a):

Bednarz mówił : będziemy mieli ośmiu Polaków, o których będą pytali prezesi z Niemiec czy Francji.
No nie wiem... w cyrku też moga być prezesi
|
nabijasz się , a prawda jest taka że Stolarski jeszcze 2 razy prosto kopnie piłkę i już po niego się ustawi kolejka . Ile to w polskiej lidze trzeba aby mieć satus gwiazdy ( wykreowanej przez pseudo media) , nie będąc nawet solidnym ligowcem ?
widać to na przykładzie Bereszyńskiego i wielu innych