|
Napastnik napastnikiem, ale z taka linia pomocy dalej nie bedziemy zdobywac bramek. Nie mamy kreatywnych pomocnikow, a Ci ktorzy sa w kadrze indywidualnie tez niewiele potrafia zrobic(i prosze mi nie pisac o Sarkim, bo uwazam go za przecietnego kopacza). Sciagniemy Brozka i rozumiem, ze od razu beda pilki prostopadle w pole karne, a skrzydlowi zaczna celnie wrzucac? Nie zartujmy sobie. Mamy kadre slabsza, niz na wiosne, a juz wtedy byl dramat z sytuacjami bramkowymi(wynik z calego sezonu mowi sam za siebie). Jezeli przekroczymy 30 bramek w 30 kolejkach, to bedzie ogromny sukces przy tych pilkarzach i bez rezerwowych. Oprocz 2 napastnikow, to potrzeba na gwalt: rozgrywajacego i 2 skrzydlowych.
|