Wyświetl pojedynczy post
krakus
Junior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#109
Stary 20.07.2013, 11:00
Nie wiem po co czepiać się do Miśkiewicza za grę nogami. W tym meczu była akurat poprawna. Mnie natomiast razi od zawsze jego gra na przedpolu. Pamiętam jego słaby występ w tym elemencie z Lechem w zeszłym sezonie i teraz nic się nie zmieniło. Jak były rzuty rożne kilka razy widziałem u niego taki moment zawahania - czy wyjść czy zostać, a to niestety bardzo źle o nim świadczy. Niemniej jednak na linii broni naprawdę super i biorąc pod uwagę, że jest tańszy od Pareiki to wcale bym się do niego nie przypieprzał jak niektórzy tutaj. W tym sezonie powinien zrobić postęp, bo wreszcie jakiś klub na niego postawi od początku.
Odpowiedz cytując