Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9193
Stary 20.07.2013, 09:51
Dobrze, każdy ma prawo stać w kolejce.

Dziwie sie jednak temu, bo to strata czasu, często także części meczu z hymnem i oprawa.

Do tego cześć osob (starszych, nie mających dostępu do neta, nie umiejacych obsługiwać kompa) musi stać w większych kolejkach.
Odpowiedz cytując