|
Dobrze, każdy ma prawo stać w kolejce.
Dziwie sie jednak temu, bo to strata czasu, często także części meczu z hymnem i oprawa.
Do tego cześć osob (starszych, nie mających dostępu do neta, nie umiejacych obsługiwać kompa) musi stać w większych kolejkach.
|