Wyświetl pojedynczy post
syryls
Senior Member
 
Od: 10.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#100
Stary 20.07.2013, 08:35
Grantar napisał(a):Wyświetl post
Przypomnij mi jakieś "katastrofalne" zagranie nogami wczoraj ... (a przecież podań obrońców do Miśka było wczoraj sporo).
Wykopy poprawne ( nie szły na aut) jak co drugi wykop Pereiki ...
Raz podali mu na lewą nogę i dobiegało do niego 2 przeciwników to walną na aut ... Miał obu kiwać ?
W takim wieku... Jak dla mnie lepsi bramkarze znajdą się w 2 lidze gdzie jeszcze dobrze grają nogami. Z silniejszym przeciwnikiem Miśkiewicz by się spalił, proste nie umie grać nogami i się nie nauczy, bronić potrafi ale robić rzucać się może każdy choćby Staszek spod sklepu. Jovanovic jak nie trafi na kontuzje to zostanie podstawowym zawodnikiem i na to liczę aby tą obronę poskładać i trzeba będzie mieszać w zimie
Ostatnio edytowane przez syryls : 20.07.2013 o godz. 08:38.
.
Odpowiedz cytując