Grantar napisał(a):

|
Jovanowic - 5,5 - niższa nota za puszczenie Nakulmy na "sam na sam" i sytuację w której faulował Nakulmę (obyło się bez kartki)
|
Chodzi Ci o tą sytuację w której Nakoulma ściągał w dół trzymając za rękę Jovanovicia? Co było bardzo wyraźnie widać na powtórkach ? Myślałem że tylko komentatorzy (nic nowego) tego nie widzieli ale faul był jednak na Jovanoviciu a nie na Nakoulmie wg mnie i sędzia dobrą decyzję podjął . Choć nie była to łatwa decyzja i główny sędzia mógł tego nie widzieć bo Nakoulma sprytnie to robił ale widocznie liniowy to zauważył , swoją drogą kogoś takiego jak Nakoulma nam właśnie w tej chwili brakuje najbardziej .