Wyświetl pojedynczy post
fanfan
Senior Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#99
Stary 20.07.2013, 08:30
Grantar napisał(a):Wyświetl post
Jovanowic - 5,5 - niższa nota za puszczenie Nakulmy na "sam na sam" i sytuację w której faulował Nakulmę (obyło się bez kartki)
Chodzi Ci o tą sytuację w której Nakoulma ściągał w dół trzymając za rękę Jovanovicia? Co było bardzo wyraźnie widać na powtórkach ? Myślałem że tylko komentatorzy (nic nowego) tego nie widzieli ale faul był jednak na Jovanoviciu a nie na Nakoulmie wg mnie i sędzia dobrą decyzję podjął . Choć nie była to łatwa decyzja i główny sędzia mógł tego nie widzieć bo Nakoulma sprytnie to robił ale widocznie liniowy to zauważył , swoją drogą kogoś takiego jak Nakoulma nam właśnie w tej chwili brakuje najbardziej .
Odpowiedz cytując