Wyświetl pojedynczy post
Baala
Senior Member
 
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96
Stary 20.07.2013, 08:06
Remis to max co mogliśmy osiągnąć. Bałem sie że po pierwszych trzech kolejkach będzie 0 pkt, a tu już jest jeden

- Miśkiewicz nieźle broni, ale nogami gra katastrofalnie dalej.
- Obrona jak na ligę bardzo solidna. Głowacki gracz meczu. Stolarski jak na wiek i doświadczenie bardzo poprawnie choc czasami interwencje na za dużym szczęściu. Jovanović troche za bardzo chaotyczny choć ma szybkość. Bunoza mnie zaskoczył in plus bo i w obronie nieźle to i w ataku troche mieszał.
- Stjepanovic beznadziejny niestety. Pierwsza połowa same złe rozwiązania lub straty. W drugiej znikł.
- Nalepa średnio choć wydaje sie ze ma zadatki na solidnego ligowca. Wyglada na dość silnego fizycznie.
- Małecki za dużo popisów przez co występ negatywny
- Sarki jakby miał z kim grać np. z Meliksonem to by nieźle wymiatał. A tak zejdzie do linii i nie ma komu nawet zagrać.
Chrapek - coś próbował. Dużo widzi choć dużo mu nie wychodzi
- Garguła -> no comments
Odpowiedz cytując