Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Karamazow
Senior Member
 
 
Od: 05.2011
Skąd: Newski Prospekt

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9191
Stary 20.07.2013, 07:42
domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
Zastanawiam sie w czym jest problem, aby kupić bilety przez net. Dla osob młodych to kompromitacja.
Ale co was to obchodzi, gdzie i kiedy sobie ktoś kupuje bilet? Jesteście super ogarnięci i zawsze wszystko wcześniej załatwiacie, brawo, ja tam wstydu jakoś dziwnie nie czuje z tytułu kupowania biletu przed meczem, ale widocznie muszę mieć zaburzenia emocjonalne. Jestem skompromitowanym matołem w oczach kibiców którzy kupili wcześniej bilet? Może jakoś sobie dam z tym radę.
...And Justice For All
Odpowiedz cytując