domin_czyzyny napisał(a):

|
Zastanawiam sie w czym jest problem, aby kupić bilety przez net. Dla osob młodych to kompromitacja.
|
Ale co was to obchodzi, gdzie i kiedy sobie ktoś kupuje bilet? Jesteście super ogarnięci i zawsze wszystko wcześniej załatwiacie, brawo, ja tam wstydu jakoś dziwnie nie czuje z tytułu kupowania biletu przed meczem, ale widocznie muszę mieć zaburzenia emocjonalne. Jestem skompromitowanym matołem w oczach kibiców którzy kupili wcześniej bilet? Może jakoś sobie dam z tym radę.